Skip to content
Czerwiec 17, 2012 / Primosz

Polacy, nic się nie stało…

Jako że mecz niezbyt satysfakcjonujący (a na pewno jego wynik), dzisiaj obędzie bez zdjęć roześmianych kibiców w naszych narodowych barwach, one zostaną na później. Dzisiaj na ogień pójdą zdjęcia z serii „Jedność ponad drużynami”… brzmi banalnie ale to co się dzieje ostatnio na ulicach jest niesamowite.

Pierwsze zdjęcie wyszło zupełnie przypadkowo, robiłem portret kiedy przechodzący Hiszpanie na koszulce jednego z chłopaków zobaczyli znaczek Realu Madryt… wtedy się zaczęło – śpiewanie hiszpańskich przyśpiewek, tańczenie razem oraz ogólnie radość która wywoływała uśmiechy u przechodniów, po prostu coś wspaniałego.

Kolejne zdjęcie to rosyjscy kibice wraz z Grekiem (tak, wczoraj był mecz Rosja-Grecja wynik 0:1), co ciekawe kibic Grecji z Australii.

A tutaj Rosjanie wraz z odziałem prewencji.

I może jeszcze mi powiecie że coś takiego jak Polak-Rosjanin nie istnieje… ten wygląda na całkiem zadowolonego (zdjęcie robiła jego żona).

Koniec końców, już teraz wiem że będzie mi cholernie brakować Euro w centrum miasta, dzięki czemu nagle się okazuje że nie ma czegoś takiego jak szara rzeczywistość… wystarczy wyjść z domu.

Reklamy