Skip to content
Lipiec 13, 2011 / Primosz

Longboard Doping 2011 Część 3, czyli ostatnia

Ostatnie zdjęcia z ubiegłego weekendu. Trochę portretów a trochę akcji, co kto lubi. Jedno zdjecie jest z „zaliczenia gleby”, w sumie tego dnia uchwyciłem 3 bądź 4 aczkolwiek jedynie to jest w miarę udane -inne w większości są poruszone ponieważ robiąc fotki zjazdów w 80% czasu byłem na trybie „S” (Nikon, priorytet czasu migawki) tak by przedstawić prędkość oraz ruch na zdjęciach, niestety ciężko przewidzieć kiedy dojdzie do wypadku więc nie ma czasu się przełączyć pomiędzy trybami. Także oczywiście nie powinniśmy przestawać robić zdjęcia (chyba że: sami jesteśmy w niebezpieczeństwie, mamy dylematy moralne czy robić/nie robić zdjęć, możemy udzielić pomocy. Także z fotografią tak jak z życiem, byle rozsądnie) ale nie trzymajmy niepotrzebnie palca na spuście w trybie seryjnym jak tylko coś się dzieje bo to nie wystarcza do dobrych zdjęć- szczególnie jak jest ustawiony nie ten tryb.

O trybach pracy aparatu oraz podstawowych pojęciach postaram się napisać mając ciut więcej czasu. Na razie wskazówka do robienia zdjęć sportów itd. – Podchodź możliwie blisko (jak zawsze), znajduj ciekawe miejsca (np. zakręty, rampy itp.), ustawiaj się tak by światło działało na Twoją korzyść, no i przede wszystkim słuchaj się służb zabezpieczających dane wydarzenie oraz własnego zdrowego rozsądku.

Reklamy

3 Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kopa Fiuk / Lip 13 2011 10:09 pm

  dodaj wiecej zdjęcięć MIchał :d

  • Kopa Fiuk / Lip 14 2011 9:56 am

   albo umieść wszystkiego gdzieś

   • Primosz / Lip 18 2011 1:36 am

    Zdjęć wszystkich nigdzie nie wrzucam, te co wrzucam to mój osobisty wybór. I niestety nie planuję nigdzie wrzucać „wszystkich” ponieważ z każdego weekendu ~900 zdjęc * 52 (ilość weekendów w roku) = za dużo by wrzucać gdziekolwiek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s